Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

ELAV JA DÜNAAMILINE

UUS HONDA Jazz Hybrid

VÄIKE KÜTUSEKULU

4,5 – 4,8 l/100 km / WLTP

CO2 HEITKOGUS

102-110 (g/km) / WLTP

Scroll

Jazz vahetab olenevalt sõiduoludest sujuvalt kolme sõidurežiimi – elektri-, hübriid- ja bensiinirežiim – vahel, tagades suure jõudluse kõige tõhusamal viisil. Lihtsalt istu rooli taha, vajuta käivitusnuppu ja sõida!

KAKS AINULAADSET

Sama hübriidjõuseade, kuid erinev isikupära

See pakub tänu sujuvale sõidule rõõmu alati ja kõikjal. Isegi käiguvahetuse heli on nutikalt lisatud, et saaksid nautida ka käiguvahetuse tunnet.

ESMA-
KLASSILINE
TURVALISUS

Uus Jazzi valik: ohutus kuulub põhivarustusse.

Uus Jazz sisaldab meie uusimat täiustatud juhiabitehnoloogiate komplekti Honda SENSING, mis aitab tagada Sinu ja Su reisijate turvalisuse.

Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem
Kui on oht sõiduki või jalakäijaga kokku põrgata, teavitab süsteem Sind ohust, vähendades samal ajal kiirust, et aidata minimeerida kokkupõrke tõsidust. Süsteemile on nüüd lisatud jalakäijate ja jalgratturite tuvastamise võimalus öisel ajal kohtades, kus puudub tänavavalgustus. Pidureid rakendatakse isegi siis, kui vastutulev sõiduk satub Sinu ette või keerab Sinu teele.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus
Kui auto liigub oma rajalt välja ilma, et oleksid suunatule aktiveerinud, vilguvad ja kostavad häiresignaalid, et juhtida Su tähelepanu sõidurajale tagasipöördumisele.

Liiklusmärgituvastus
Liiklusmärgituvastus tuvastab liiklusmärke ja kuvab saadud teabe ekraanile.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem
Sõiduraja hoidmise abisüsteem tagab stressivabama sõiduelamuse, eriti maanteel, hoides auto sõiduraja keskel. Suunatule kasutamisel süsteem ei rakendu.

Intelligentne kiiruspiirik
Intelligentne kiiruspiirik hoiab Sinu sõiduki kiiruse automaatselt eelmääratud väärtusel või liiklusmärkidega näidatud kiirusel.

Kohanev kiirushoidik koos aeglasel kiirusel järgimisega
Kohanev kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui kõrvalrajal olev sõiduk kavatseb järsult Sinu ette sõita, ennetab Sinu Honda seda ja muudab automaatselt kiirust, jätkates eelmääratud kiirusel alles siis, kui oht on möödas. Aeglasel kiirusel järgimine tuvastab, kui Sinu ees olev sõiduk peatub, ning aeglustab automaatselt ja jätab sõiduki seisma, kui Sa ei pidurda.

Automaatsed kaugtuled
Automaatsete kaugtulede süsteem tuvastab Sinu ees oleva sõiduki, sealhulgas vastutulevad sõidukid, ja lülitab automaatselt kaug- ja lähitulede vahel.