Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

HÜBRIID, MIS SOBIB SINU ELUSTIILIGA

HÜBRIIDI JÕUDLUS

e:HEV jõuseade

ÜLIMALT MITMEKÜLGNE

Magic Seats

Scroll

HÜBRIID, MIDA VÕID TUNDA

Dünaamiline ja täiustatud Jazz ning aktiivseks elustiiliks loodud Jazz Crosstar. Meie elektrifitseerimislubadust täitvatel mudelitel on kahe mootoriga hübriidajam, mis tagab erksa, sujuva ja ökonoomse sõidu.

JAZZI ILU

Personaalne disain.

Uuel Jazzil on nüüd täiustatud e:HEV hübriidmootor ning dünaamiline ja moodne väljanägemine. See on seest ruumikas ja väljast kompaktne, tõeliselt terviklik ja nutikas auto. Võid valida rafineeritud ja stiilse Jazz luukpära või aktiivse elustiili jaoks loodud uue Jazz Crosstari, millel on linnamaasturist mõjutatud disain ja uute kerevärvide valik, sh kahevärvilised variandid.

VÄIKESED MÕÕTMED, SÜGAV MULJE

Tutvuge lähemalt uhiuue Honda Jazz ja Honda Jazz Crosstar mudelitega.

Uhiuue Jazzi põues tuksub uus hübriidajam. See on erk tänu võimsuse sujuvale suunamisele; see on sujuv tänu tipptasemel jõuülekandele ja täiustatud mugavale salongile; see on ökonoomne, tagades väikesed heitkogused ja suure ökonoomsuse uusima tehnoloogia abil. Lihtsamalt öeldes võite jätkata sõidu nautimist, olles täiesti kindel selles, et teie sõidukil on parimad sõiduomadused.

 
 

LAIEM VALIK

Uhiuuel Jazzil ja Jazz Crosstaril on sama täiustatud hübriidajam, kuid mõlemal on oma isikupära. Olenemata sellest, kas valite rafineeritud Jazzi või elustiili-Crosstari, avastate peagi, et nende tõeline ilu peitub sõiduviisis.

 
 

VÄIKESED MÕÕTMED, SÜGAV MULJE

See on sama Jazz, mida tead ja armastad, kuid nüüd uues voolujoonelises kuues. Julge olekuga sõiduk on saadaval mitmes värvitoonis.

SÕIDA NUTIKAMALT, SÕIDA KAUGEMALE

Hübriidtehnoloogia e:HEV jõuseade ühendab endas kiire elektrivõimsuse ja tõhusa bensiinimootori autonoomia, mis on ideaalne kombinatsioon nii linnas kui ka mujal sõitmiseks.

SÕIDUREŽIIMID

INTERNETIÜHENDUSEGA TEHNOLOOGIA
Salongist leiate kõige täiustatumad ühendusvõimalused ning teabe- ja meelelahutusfunktsioonid. Uue Honda CONNECTi juurde kuuluvad 9-tolline puuteekraan, DAB-digitaalraadio ning rakendused Apple CarPlay™ ja Android Auto. Kui sellest veel ei piisa, saab teie nutitelefonis oleva rakenduse My Honda+ abil saata huvipunktid satelliitnavigatsioonisüsteemile ning sõidukit kaugelt lukustada ja lukust avada (saadaval valitud turgudel).

OHUTUSE JÄRGMINE TASE
Uhiuuel Honda Jazzil ja Jazz Crosstaril on uue põlvkonna Honda SENSING juhiabi- ja ohutussüsteemid. Need täiustatud süsteemid on kõigil varustustasemetel standardvarustuses ning nende hulka kuuluvad kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem, sõiduraja hoidmise abisüsteem, pimeala teabe funktsioon ja palju muud, mis aitavad tagada teie ja teie lähedaste turvalisust.

 

KOHT, KUS OLLA

Vaadake, kuidas uhiuus Honda Jazz on täiustatud nii seest kui ka väljast.

Uus vaatenurk
Uhiuus Jazz ja Jazz Crosstar pakuvad panoraamvaadet teele, tänu millele saab juht tõelise laiekraanikogemuse.  See parandatud nähtavus pakub mitte ainult enesekindlust suurendavat sõiduasendit, vaid on ka tõeliselt kasulik ohutuse tagamisel.

Mitmekülgsed näidikud
Näidikupaneel on kujundatud nii, et oluline teave on nähtav põgusa pilguheiduga.  Horisontaalne 7-tolline TFT-ekraan asendab lihtsate funktsioonidega vanamoodsaid näidikuid ning aitab luua ruumikat ja kvaliteetset õhkkonda.

 

Mugav istumisasend
Esiistmed on laiemad ja neil on väsimust peletavad omadused, mis on tavaliselt limusiiniklassi kuuluvatel autodel.  Nimmetuge on täiustatud ja niigi ruumikas salongis on veelgi rohkem jalaruumi.  Tagaosas on võimalik meie kuulsaid Magic Seats istmeid mitut moodi konfigureerida, et mahutada peale teie soovi järgi rohkem inimesi või pagasit. Jazz Crosstaril on veekindlad istmekatted, mis tähendab, et sellele ei jää jälgi teie aktiivsest elustiilist. 

Selge ekraan
Honda CONNECT 9-tollisel kesksel ekraanil kuvatakse kõige sagedamini kasutatavad rakendused, nii saab neid hõlpsalt ja kiiresti valida. Rakendused on kategooriate kaupa värvikoodidega tähistatud, mis lihtsustab nende kasutamist.

 

 

IGA SÕIT ON OHUTUM

Honda SENSING sisaldab aktiivsete ohutus- ja juhiabilahenduste komplekti, mis annavad sinu käsutusse oma klassi kõige mitmekülgsemad ohutusfunktsioonid. Honda Jazz kaitseb sind.

HÜBRIIDAUTOD ON TULEVIK

Uhiuue hübriid-Jazzi sõiduulatus on veel üks oluline samm edasi.

Hübriidsõidukid aitavad meil liikuda heitmevaba ühiskonna poole. Meie eesmärk on selle saavutamiseks teha igal uuel mudelil märkimisväärseid täiustusi, laiendada oma hübriidsõidukite mudelivalikut ja tõtata edasi meie elektrifitseerimisteekonnal.