SUUREPÄRASED SÕIDUOMADUSED

Tume ja sportlik stiil jätkub ka sisemuses. Avar salong, kus on kasutatud meie kuulsaid Magic Seatsi istmeid, on kaetud naha ja kanga kombinatsiooniga, mis loob mugava ja kaasahaarava sõidukogemuse.

 
 

Scroll

Linnamaasturite uus tase.

Dünaamilised sõiduomadused ja uus julge sportlik kujundus – HR-V Sport näeb hea välja ja sellega on väga hea sõita.

TUME JA SILMAPAISTEV

Uus HR-V Sport on loodud muljet avaldama.

Sellele kergele ja kompaktsele sportkupee stiilis linnamaasturile on lisatud meie 1,5-liitrine 182 hj VTEC TURBO mootor, millega kaasneb meeliülendav tundlikkus. See on sujuv ja võimas ning pakub tänu 6-käigulisele manuaal- või 7-käigulisele CVT-automaatkäigukastile tõeliselt põnevat sõiduelamust.

See tumedates toonides sõiduk on tänu hästi piiritletud sportlikele joontele, naha ja kanga kombinatsiooniga kaetud istmetele ning vaimustavatele 18-tollistele mattpinnaga valuvelgedele jõuline ja karismaatiline. Sportlike eesmiste ja tagumiste kerepaneelide, küljeliistude, musta esivõre, mustade peeglikatete ja kahe väljalasketoruga HR-V Sport on kõikjal selgelt äratuntav.

 

 

 
 

KIIRE REAGEERING

Turboülelaaduriga mootor pakub suurepärast elamust.

Tegemist on võimsa 1,5-liitrise 182 hj VTEC TURBO mootoriga, mis viib kiiresti edasi. Kiirendamine võib tekitada sõltuvust, eriti kui tunned, kuidas Sind vastu istet surutakse. Koos täiustatud tehnoloogiliste lahendustega, nagu meie sõiduabi Agile Handling Assist, sportlik vedrustus ja muutuva ülekandearvu seadistused, pakub sõiduk sportlikku ja energilist sõiduelamust.

 
 
 
 
 

ALATI ÜHENDUSES

HR-V on varustatud meie uue Honda CONNECTI tehnoloogiaga

See asetab kõik Sinu jaoks olulise, nagu lemmikmuusika ja sõbrad, otse Sinu käeulatusse.

Isikupärastatud avakuva
Saad Honda CONNECTI 7-tollisele puuteekraanile seada oma lemmikfotosid. Avakuva annab kiire juurdepääsu Sinu mobiiltelefoni kontaktidele ja seda saab isegi häälega juhtida.

Bluetooth
Intuitiivne puuteekraan annab Sulle juurdepääsu kõigile Sinu mobiiltelefoni funktsioonidele Bluetooth™-i kaudu. Sinu jaoks on saadaval ka Wi-Fi-, USB- ja HDMI™-ühendused, et saaksid hõlpsalt oma teekonna jaoks ühendada interneti ja muusika.

 

 

 

 

AHA rakendus pakub veelgi rohkem ühendusi, näiteks saad kuulata eri raadiojaamu ja vaadata lemmiksotsiaalmeedia uudiseid ühe nupuvajutusega.