UUS HONDA e

VOOLUJOONELINE, STIILNE JA MOODNE

Scroll

TÄIUSLIK VORM

Kui ideed saavad kokku.

Honda e loomisel mõtlesime kõige peale: kas meil võiks olla teistsugused esi- ja tagatuled? Kuhu paigutame suunatuled? Kuidas saame parandada aerodünaamikat? Honda e on vastus kõigile neile küsimustele. See pakub sõidurõõmu, on turvaline ja pilkupüüdev, on tänapäevaste väärtuste kehastus ja näide sellest, kuidas me sõidame praegu ja tulevikku.

KÕIK KUI ÜHTNE TERVIK

Integreerimine on täiusliku disaini võti.

Nii esituled, radar kui ka mitme vaatega kaamera on koondatud ühte paneeli. Samamoodi oleme tagaosas ühendanud need elemendid – kõik näib ühtse tervikuna. 17-tollistel valuvelgedel on spetsiaalse kujuga katted, mis hoiavad need vabad piduritolmust.

AVAR SÕIT

Linnakeskkond on mürarikas ja ärev - Honda e on täielik vastand sellele.

Astu Honda e ruumikasse sõitjateruumi ja oled kohe eraldatud sellest saginast. Seal on vaikne ja rahulik keskkond tänu valgus- ja õhuküllasele kujundusele.

Ruumi liikuda
Kuna keskkonsool puudub, tundub salong veelgi avaram. Lase end kaasa haarata mugavatel istmetel ja laial täisekraan-näidikupaneelil, mis muudavad iga reisi sujuvaks teekonnaks läbi ruumi.

Sõitjate mugavus
Honda e`l on avar sõitjateruum, mis sobib igaühele. Tagaistmel reisijatel on suurepärane jalaruum ning tegemist on ühe ruumikama autoga väikeautode kategoorias.


Mugavus igaühele – Honda e`l on melanžist kattega istmed.

Sõitjateruumi viimistlusele on antud viimane lihv, meenutades puhketuba.

ELA VÄRVIKÜLLASES MAAILMAS

Rahulik ja põhjamaine, tume ja tujukas või ergas ja sportlik? Vali oma Honda e´le selline värv, mis sobib Sinu ja Sinu elustiiliga.