Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

HONDA CR-V

IGAS MÕTTES ERILINE

Scroll

Uued seiklused ootavad

Hämmastav, kui palju uusi ideid sisaldab üks auto. Stiilne ja ruumikas CR-V on seiklusjanuline ning annab teile avastamiseks vajaliku vabaduse ja paindlikkuse.

VÕIMSUS

3

mootorit

mille hulgast valida

Ükskõik millisel kiirusel

4

varustustaset

mille hulgast valida

Valige oma uuele CR-V-le värvitoon

Näidake oma CR-V-d just sellisena nagu see teile meeldib. Hele ja uhke või tume ja kõrgtehnoloogiline, tavaline või metalliktoon – valige just teile meelepärane varjund.

Heitke pilk peale

Üksikasjalik inseneritöö. Täiustatud disain. Uus tehnoloogia. CR-V pakub põnevust igal teeõigul. Milline sõit teid ootab?

PUHAKE ROOLIS

Selles mõnusas keskkonnas on nii juhil kui kaasreisijatel hea sõita. Kõrgem istumisasend ees, piisavalt jalaruumi ja kvaliteetne salongimaterjal.

Kõik, mida tuleb teada

Intelligentne multifunktsionaalne näidik (i-MID) annab teile kogu sõidu vältel olulist teavet. Roolinuppude abil on seda lihtne kasutada. See ja Honda CONNECT-puuteekraan annavad teile kõigest selge ülevaate.

 

SENI KÕIGE TURVALISEM CR-V

CR-V stiilne disain varjab keerukat turvasüsteemi, millele on omistatud esimene Euro NCAP viietärniline turvalisushinnang.

Nutikas kaitse
Kaelavigastusi leevendav süsteem absorbeerib osa kokkupõrke energiast ja aitab vähendada kaelavigastuste raskusastet.

Intelligentsed turvapadjad
Eesmised turvapadjad kasutavad kahefaasilist turvapadja vallandumissüsteemi, mis avab turvapadjad vastavalt kokkupõrke tõsidusele. Turvakardinad kaitsevad juhti ja kaasreisijaid külgkokkupõrgete puhul.

Kohanduv elektrilise kiirustundliku võimendusega hammaslattrool (MA-EPS)
Süsteem, mis tuvastab ebastabiilsuse libedates tingimustest nii kurvi võtmisel kui ka pidurdamisel ning käsib automaatselt juhil liikumissuunda korrigeerida.

 

Hädaseiskamissüsteem (ESS)
Aktiveerib automaatselt piduri- ja ohutuled hädaseiskamisolukorra tuvastamisel, hoiatades teie järel sõitvaid juhte äkilisest pidurdamisest.

Tagame ka jalakäijate turvalisuse

Uue CR-V esiotsa konstruktsioon on projekteeritud absorbeerima kokkupõrke energiat ka jalakäijale otsa sõidu korral.


Honda SENSING

See komplekt sisaldab juhiabisüsteemi kõiki ohutusfunktsioone, sh kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem, nutikas kohanduv püsikiirushoidja ja sõidurea hoidmise abisüsteem.

 

PÜSIGE ÜHENDUSES

Oma CR-V-ga olete kõikjal maailma asjadega kursis.