Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

Scroll

Uus CR-V Hybrid Black Edition

HONDA HÜBRIIDTEHNOLOOGIA E:HEV

Pole vaja pistikusse ühendada


CR-V on iselaadiv hübriid. See tähendab, et sõidukit pole vaja pistikusse ühendada ega reisi laadimisjaamade järgi planeerida, kuna see tekitab sõidu ajal ise energiat.

Väike heitkogus


Täiustatud hübriidtehnoloogia vähendab nii heitkoguseid kui ka sõidukulusid, hoides kütust kokku.

Sujuvad sõidurežiimid


CR-V nutikad sõidurežiimid vahetuvad sõidu ajal automaatselt, maksimeerides nii erinevates sõidutingimustes jõudlust.

Kütusesäästlik


CR-V hübriid on ökonoomne linnamaastur: näiteks suudab varustustasemega Elegance sõiduk sõita enne järgmist tanklapeatust kuni 859km.

*Põhineb kombineeritud kütusekulu näitajal.

STIILNE JA VÕIMAS

Tutvustame sportlikku linnamaasturit Honda CR-V Black Edition, millega on põnev sõita ja mis tõmbab kõikjal tähelepanu. Black Edition on saadaval värvitoonis Crystal Black Pearl ja Platinum White Pearl.

NUTIKAD SÕIDUREŽIIMID

SISENE HÜBRIIDI

Uus verstapost Honda
CR-V jaoks.

i-MMD (Intelligent Multi-Mode Drive) tehnoloogia pakub erakordseid sõiduomadusi ja silmapaistvat tõhusust. Selle aerodünaamilised jooned, mis on paigutatud täiesti uue šassii ümber, teevad sellest 5. põlvkonna CR-V-st pühendunud juhile mõeldud linnamaasturi. Kui oled sisenenud luksuslikku salongi, leiad eest uusimad juhiabisüsteemid ning teabe- ja meelelahutussüsteemi uusimad lahendused koos mugavuse, ruumikuse ja mitmekülgsusega, mille poolest CR-V-d tuntakse.

Hübriidmootoriga Honda CR-V Product description

2,0-liitrine Atkinsoni tsükliga bensiinimootor töötab koos kahe elektrimootoriga, millest üks on veomootor ja teine generaator-mootor. Kõiki kolme kontrollib nutikas Multi-Mode Drive (i-MMD), mis võimaldab kasutada kolme sõidurežiimi: hübriid-, bensiini- ja elektrirežiim. Saadaval on esiveo ja nelikveoga versioonid.

SALONG

Kui avad ukse, tervitab Sind tõeline luksus.

Sisemuses märkad peagi CR-V ainulaadset ruumikust ja mugavust. Jääb üle vaid teele asuda ja sõitu nautida.

Lähedal
Saad hõlpsalt liikuda multifunktsionaalses juhi info keskkonnas hääljuhtimise või roolile paigutatud pöidlanupuga, et valida eri võimaluste hulgast, nagu lühisõnumite ja e-kirjade kuvamine, heliteave, telefonikontaktid ja isegi sõiduki nutika hooldusteabe esitamine.

Piki salongi esiosa jookseb kauni õmblusega pehme paneel.

Värviline TFT-ekraan kuvab juhile kogu vajaliku teabe.

ISELOOMU-
LIKUD JOONED

Hübriidiga sõitmine pole kunagi olnud veel nii meeldiv.

Viienda põlvkonna Honda CR-V-l on silmapaistev kuju, mida iseloomustab stiilne ja funktsionaalne lihtsus. See hõlmab kerealuse õhuvoo kontrollimist, mis suurendab kütusesäästlikkust ning vähendab õhutakistust ja müra. Peale funktsionaalsuse tähendab üldine efekt, et Honda CR-V Hybrid paistab kõikjal silma.

Elektriline käedvaba-tagaluuk 
Elektrilist tagaluuki saab seadistada nii, et see avaneb soovitud kõrguseni. See on eriti kasulik, kui pead selle kiiresti avama madala laega autoparklas või garaažis. Kui Sul on käes palju asju, piisab tagaluugi avamiseks jalaliigutusest tagumise põrkeraua all, mis teeb avamise lihtsaks ja mugavaks.

Asjade asetamine pakiruumi on lihtne isegi siis, kui Sul on käes palju asju – lihtsalt liiguta jalga tagumise põrkeraua all.

PAISTA SILMA

Tõsta oma CR-V Hybrid teiste seas esile, just nii, nagu soovid. Ere ja julge või tume ja elegantne, tava- või metallikvärv – vali värvitoon, mis avaldab muljet.

 

Vali oma uue CR-V Hybridi värv.

 

VAATA HONDA CR-V HYBRIDI LÄHEMALT

See jõuline ja sportlik linnamaastur on valmis tegudeks igast vaatenurgast, nii seest kui ka väljast.

HOIA KONTAKTI

Teabe- ja meelelahutussüsteem Honda CONNECT hoiab käeulatuses seda, mida armastad (nt muusika ja sõbrad).

Bluetooth®-i või USB abil pääsed ligi oma nutitelefonis olevale teabele ja esitusloenditele. Apple CarPlay® või Android Auto™ kaudu saad oma telefonis oleva sisu edastada sõiduki 7-tollisele puuteekraanile, et pääseda juurde rakendustele, mis võimaldavad helistada ning saata ja vastu võtta sõnumeid.

Rohkem ühendusi
Eelinstallitud internetipõhine rakendus AHA™ võimaldab Sul luua ühenduse oma lemmikmuusikajaamade, -taskuhäälingute ja -uudisportaalidega.

7-tollise puuteekraani abil on hõlpsalt käeulatuses kõik, mida vajad ühenduse hoidmiseks

Selgelt kuvatud ikoonide hulgast sobiva valimiseks piisab vaid põgusast pilguheidust.

Satelliitnavigatsioonisüsteemiga tead alati, kus oled ja kuhu sõidad.

Õhusaaste on tänapäeva ühiskonnale suur väljakutse. Meie Hondas tunneme, et oleks aeg Eesti maale ja rahvale midagi tagasi anda. Iga ostetud CR-V HYBRID´iga kingid Eestile 10 puud. Puude istutamise talgud toimuvad alates 2020. aasta kevadest koostöös RMKga ja nii igal aastal!Honda eesmärk on istutada Eestisse järgneva 5 aastaga 10 000 puuistikut.

Uuri keskkonnasäästliku Honda CR-V hübriidi kohta Honda lähimast esindusest.Teeme koos tuleviku paremaks!