Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

UUS HONDA CR-V

IGATI TÄIUSTATUD


Täiesti uus CR-V

Kõrgeim tase
Rohkem sisu

TEIE PRIVAATRUUM

OMA KLASSI PARIM

kuni 1756- liitrine

pakiruum

Nüüd

on saadaval seitsmekohaline versioon

 
Scroll

AVASTAGE AVARUST

Loodud kohanema, mõeldes mugavusele.

CR-V on saanud uuenduskuuri käigus sujuvad voogavad jooned, mis ei jää kellelegi märkamatuks. Oleme loonud salongi, mis on samuti muljetavaldav. See ümbritseb teid luksuse ja avarusega, pakkudes igaühele rohkesti jalaruumi. Iga sõit on nauditav ning kui vajate lisaruumi suurte ja ebamugavate esemete vedamiseks, suudab CR-V pakkuda ka seda. 

 

Täisvarustusega linnamaastur.

Salongi loomingulised funktsioonid ja voolujooneline voogav kere annavad uuele CR-V-le dünaamilise ilme.

NÄHKE VÄLJA OMAPÄRANE

Muutke oma CR-V silmapaistvaks – täpselt oma soovide järgi. Ere ja julge või tume ja elegantne, tava- või metallikvärv – valige värvitoon, mis avaldab muljet.

VÕIMEKUS TEID EDASI VIIA

Maanteele häälestatud.

Rohkelt võimsust pakub meie täiustatud 1,5-liitrine VTEC TURBO mootor kuuekäigulise manuaal- või seitsmekäigulise CVT-automaatkäigukasti kaudu. Uue alusraamiga on sõiduelamus särtsakas ja sportlik. Uhiuus CR-V viib teid sihtkohta ülimalt peenelt ja mugavalt – lihtsalt võtke suund silmapiirile ja asuge teele!

KAUNI KUJUNDUSEGA

Meie uudse voolujoonelise ja moodsa kujundusega linnamaastur on endiselt äratuntav CR-V-na – uus mudelivalik ületab kõik teie ootused.

HEAOLUTUNNE

Õhkkond, mida soovite nautida.

Seadke end sisse nahast või plüüskangast istmetel ja saate aru, mida me öelda tahame. See tundmus sisendab turva- ja mugavustunnet. Seejärel vaadake salongis põhjalikumalt ringi ning CR-V paljastab teile paljud muud täiustatud lisandid. 

Stiilsed detailid
Uutest tänapäevastest materjalidest valmistatud pilkupüüdvad salongielemendid rõhutavad selliseid kohti nagu näiteks õhuavad, roolikate, uksekäepidemed ja kliimaseadme juhtpaneel.

Panipaigad
Mitmekülgselt seadistataval keskkonsoolil on palju võimalusi ja kui see on täiesti avatud, on selles ohtralt ruumi mõne suurema eseme jaoks.

Avatav klaaskatus laseb sõidu ajal rohkem välismaailma sisse.

Pakiruumi mahutavuse suurendamiseks saab teise rea istmed ühe liigutusega ja 60 : 40 jaotusega kokku klappida.

Võrratu seitse
Uues CR-V-s on alles hõlpsalt ühe liigutusega kokkuklapitav tagaiste ja bensiinimootoriga mudeli valitud varustustasemetel pakutakse ka kolmandat istmerida, kus on kaks lisaistet. Kui istmeid ei kasutata, saab need kenasti kokku klappida, nii et need jäävad pakiruumi põranda sisse peitu. 

MUGAVUS JUHT-
NUPPUDES

Kõik vajalik käeulatuses.

Värviline TFT-ekraan kuvab juhile kogu vajaliku teabe otse tema ees. Nimetame seda multifunktsionaalseks juhi info keskkonnaks ja see kuvab juhile kõik põhiandmed. 

Ekraanil
Saate hõlpsalt multifunktsionaalses juhi info keskkonnas liikuda hääljuhtimise või roolile paigutatud pöidlanupuga, et valida eri võimaluste hulgast, nagu lühisõnumite ja e-kirjade kuvamine, heliteave, telefonikontaktid, nelikveo olek ning isegi sõiduki nutika hooldusteabe esitamine.

Multifunktsionaalne rool
Peale multifunktsionaalse juhi info keskkonna valikute võimaldavad roolile paigutatud juhtnupud teil kasutada lisafunktsioone, nagu helitugevuse valimine, intelligentne distantsi jälgiv püsikiiruse hoidja ja sõiduraja hoidmise abisüsteem. Kõrgemas varustustasemes on roolil ka soojendus, et talvel oleks mugavam sõita. 

Vältimaks kõrvalist tegevust sõidu ajal saate lihtsalt kerida ja valida soovitud teabe ilma käsi multifunktsionaalselt roolilt tõstmata.

Liitreaalsusega esiklaasinäidik kuvab põhiteabe, et juht näeks andmeid ilma teelt kõrvale vaatamata.

LAIEM MEELDIVUS

Meie uus CR-V on saadaval uue täiustatud hübriidajamiga.

Nüüd sobib maailma soosituim linnamaastur tänu nutikale täiustatud hübriidajamile veelgi rohkem tänapäevastesse sõidutingimustesse. See pakub sujuvat ja kaasahaaravat sõiduelamust kõikjal, kuhu soovite minna, kombineerides omavahel sportlikke sõiduomadusi ning suurt kütusesäästlikkust ja väikeseid heitkoguseid. 

OLGE ÜHENDUSES HONDA CONNECTI ABIL

Teabe- ja meelelahutussüsteem hoiab käeulatuses seda, mida armastate (nt muusika ja sõbrad).

Bluetooth®-i või USB abil pääsete ligi nutitelefonis olevale teabele ja esitusloenditele. Samuti saate edastada oma telefoni liidese – Apple CarPlay® või Android Auto™ kaudu – 7-tollisele puuteekraanile, et pääseda ligi rakendustele, mis võimaldavad teil helistada ning saata ja vastu võtta sõnumeid. 


7-tollise puuteekraani abil on hõlpsalt käeulatuses kõik, mida vajate ühenduse hoidmiseks.

Rohkem ühendusi
Eelinstallitud internetipõhine heliseade AHA™ võimaldab teil luua ühenduse oma lemmikmuusikajaamade, -taskuhäälingute ja -uudisportaalidega.