Pilk tulevikku

Honda elektriline nägemus

Meie lubadus on kindel: Honda hakkab tootma hübriid-, elektrivõrgust laetavaid hübriid- ja elektrisõidukeid ning kütuseelemendiga sõidukeid, mille müügi osakaal moodustab Euroopas 2025. aastaks kahe kolmandiku Honda müügist. See on paljudest etappidest vaid esimene.

Scroll

Inspiratsioon luua tooteid, mida me varem ei pidanud võimalikuks.

TEEKOND ALGAB

2017. aasta Genfi autonäitusel ütles Honda Motor Europe’i president ja tootmisdirektor Katsushi Inoue, et Euroopa on Honda elektrisõidukite ülemaailmse strateegia eesliin.

Teadaanne tuli mõni nädal pärast seda, kui selgus, et Honda oli 2016. aastal regiooni kõige kiiremini arenev autobränd. Euroopas toimub elektrisõidukitele üleminek esmalt hübriidtehnoloogia kasutuselevõtuga kõigis mudeliseeriates. Honda kahe mootoriga hübriidsüsteemi kasutav uus hübriidmudel tuleb müügile 2018. aastal. 

KESKKONNASÄÄSTU UUS AJASTU

Clarity Fuel Celli saabumine Euroopasse.

Eesmärkide saavutamine on oluline ning eriti uhked oleme selliste innovaatiliste lahenduste üle, mis aitavad hoida keskkonda puhtana. Elektriautode arendamine on osa Honda lubadusest võtta kasutusele kütuseelemendiga autod, sh vesinikutanklate süsteemi loomine kogu piirkonnas.