Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

Honda Civic 5D

TEE TULEVIKKU

KÄRSITU HING

UUS SPORTLIK

1,5- ja 1,0 liitrised

bensiinimootorid

Scroll

5-ukseline luukpära - taasleiutatud

Ajaloo kõige sportlikum Civic ühendab endas turbomootori pakutava jõu, lennuka uue disaini ning enda klassi kõige avarama salongi.

SALONGI VAADE

Sportlik atmosfäär valitseb ka salongis – teie päralt on digitaalsed näidikud, kergsulamist pedaalid ning nahaga kaetud rool. Kompromisse ei ole tehtud ka mugavuse valdkonnas - salongis on rikkalikult jalaruumi, pehmed materjalid ja ergonoomilised istmed tagavad teile luksusliku sõiduelamuse.

Rohkem pagasiruumi

Nutikalt 60:40 osadena allaklapitavate tagaistme abil saate Civicu mahutavust veelgi suurendada. Lai tagaluuk muudab veoste laadimise ning väljatõstmise veelgi lihtsamaks – te üllatute, kui palju on võimalik sellesse autosse mahutada.

Suurte esemete jaoks saate pagasiruumi vajaduse korral kiiresti ja mugavalt suurendada.

Juhi koht on kõikide situatsioonide jaoks ette valmistatud. Uus Civic annab teile täpset tagasisidet juhtimisvõtetele, nii et saaksite sportlikku sõidustiili nautida iga kord kui seda soovite.

Edasiviiv jõud.

Täielikult muutunud kontseptsiooniga uue põlvkonna mootorid annavad teile täieliku kontrolli.

Uus 5-ukseline Civic on parimate sõiduomaduste tagamiseks kergema ja jäigema kerega. Valikus on kaks turboülelaadimisega mootorit, mõlema mootori juurde saab valida 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise CVT automaatkäigukasti.

Ökonoomne sõit
Mõlemad sõidukid, mis pakuvad suurimat võimsust väikese mahutavuse korral, on varustatud meie Earth Dreamsi tehnoloogiaga, mis tasakaalustab täiuslikult sportlikke sõiduomadusi ja ökonoomsust. Nad pakuvad tõepoolest väga meelierutavaid sõiduomadusi ja väikest kütusekulu.

TEIE SILMAD JA KÕRVAD

Honda SENSING on kõrgtehnoloogiline turvasüsteem, mis kaitseb teid ja teie kaasreisijaid.

CMBS sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem
Kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid, ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus
Kui auto kaldub oma sõidurajalt kõrvale, ilma et te oleksite selleks suunatuld kasutanud, teavitab süsteem teid kõrvalekaldest helisignaali ja vilkumisega.

Teelt väljakaldumise hoiatus
Kui esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab auto teelt välja kaldumise, siis juhib elektriline roolivõimendi auto ohutult sõidurajale tagasi. Vajaduse korral võib süsteem ka pidureid kasutada.

LKAS sõidurea hoidmise abisüsteem
Hoiab auto valitud sõiduraja keskel, nii vähendab see teiepoolsete juhtimisliigutuste vajadust, ning tagab mugavama sõidukogemuse, eriti maanteel.

Liiklusmärkide tuvastus
Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke, ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.

Nutikas kiiruse piiraja
Kombineerib nutikalt seadistatava kiirusepiiraja ning liiklusmärkide tuvastussüsteemi funktsioonid. Auto kiirus piiratakse automaatselt vastavalt liiklusmärkide tuvastussüsteemi poolt edastatud piirkiirusele.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja (i-ACC)
See rakendus jälgib ümbritsevaid sõidukeid – kui teie ees olev auto kavatseb teie ette reastuda, vähendab süsteem ohu vältimiseks aegsasti teie auto kiirust. Samuti hoiab see eessõitva autoga ühtlast pikivahet, ilma et peaksite ise kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem
See rakendus hoiab teie kiiruse ühtlasena, ning samuti hoiab see ühtlast pikivahet teie ees sõitva sõidukiga. Kui teie ees sõitev sõiduk peatub, siis peatab see funktsioon teie auto, ilma et peaksite pidurit vajutama.

SISENEGE SÕIDUTSOONI

Tutvuge lähemalt kõigi ainulaadsete omadustega, mis muudavad 5-ukselise Civicu eriliseks ja mitmekülgseks luukpäraks.

VALIGE SOBIV TEMPO

Olenemata teie sõidustiilist pakub 5-ukseline Civic teile kindlasti parimat sõidukogemust.

Manuaalkasti eelistajatele pakume 5-ukselise Civicu jaoks siidiselt sujuvat 6-käigulist manuaalkäigukasti, millega saate sportlikku sõiduelamust nautida mootori igas pööretevahemikus.

Võtke rahulikult

Kõige mugavama sõidukogemuse jaoks pakume 7-käigulist CVT automaatkäigukasti. Nautige ühtlast ja tugevat kiirendust, soovi korral saate aga roolilabade abil sportlikult käike vahetada. Valik on teie.