Keel Sulge

Klõpsake keele muutmiseks

MÕELDUD SÕITMISEKS

Meie uus 4-ukseline Civic on ehitatud juhi ümber. Ruumikas ja mugav sõiduk on suurepäraselt võimas ning sellel on hulgaliselt täiustatud turvafunktsioone.

Scroll

Rafineeritud ja elukogenud

Täielikult uuesti disainitud ja projekteeritud värskel Civic sedaanil on iseloom.

ELEGANTNE JA KÕRGE- TASEMELINE

Uuel 4-ukselisel Civicul on ainulaadne isikupära ja olemus.

See on täiesti ümbermõeldud ja ümber kujundatud ning selles on ühendatud kahe põneva VTEC TURBO mootori valik ja täiesti uus šassii, mis teeb sellest sõidukist täiusliku segu jõulisusest ja juhitavusest.

ISIKUPÄRA

Muutke seda oma äranägemise järgi, lisades Honda originaal-lisatarvikud.

4-ukselise Civicu isikupärasemaks muutmiseks on mitu viisi. Saate valida sobiva meie lisavarustuse pakettide hulgast või valida üksikuid lisasid.

 
 

HONDA SENSING

 

IGA JUHI UNISTUS

Sportlik ja sujuv sõiduelamus.

4-ukseline Civic on saadaval 6-käigulise sportliku ja sujuva manuaalkäigukastiga.

Ülisujuv
Kuid valida saab ka meie uue 7-käigulise CVT-automaatkäigukasti. See tagab sujuva ja hõlpsa soorituse; kuid roolirattale kinnitatud labade abil saate ka sportlikumalt käiku vahetada.

Sujuvalt muutuva ülekandearvuga käigukastiga 4-ukseline Civic on saadaval täisautomaatse käigukastiga koos käiguvahetuslabadega.

Täpne 6-käiguline manuaalkäigukast reageerib vahetult ja kiiresti.

SUUREM TÄHELEPANU OHUTUSELE

Honda SENSING on täiustatud funktsioonide süsteem, mis hoolitseb teie ja kaasreisijate ohutuse eest.

Sõidukiga ja/või jalakäijaga kokkupõrget leevendav süsteem (CMBS)
Kui süsteem avastab jalakäija või teise sõidukiga kokkupõrkamise ohu, hoiatab see teid ning vähendab võimaliku kokkupõrke leevendamiseks liikumiskiirust.

Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Kui auto väljub sõidurajalt ilma suunatulesid kasutamata, vilgub hoiatusteade ja kostab helisignaal.

Teelt väljakaldumise hoiatus

Kui esiklaasile paigaldatud kaamera tuvastab auto teelt välja kaldumise, siis juhib elektriline kiirustundliku võimendusega hammaslattrool auto ohutult sõidurajale tagasi. Vajaduse korral võib süsteem ka pidureid kasutada.

Sõidurea hoidmise abisüsteem (LKAS)

Sõidurea hoidmise abisüsteem LKAS aitab hoida autot sõiduraja keskel. See vähendab sõidustressi, kuna juht ei pea maanteel sõites rooliga nii palju korrigeerima.

Liiklusmärkide tuvastus
Liiklusmärkide tuvastussüsteem jälgib teeäärseid liiklusmärke ning edastab kogutud teavet ekraanil. Korraga on võimalik kuvada kahte liiklusmärki.

Nutikas kiiruse limitaator

Kombineerib nutikalt olemasoleva muudetava kiiruspiiriku liiklusmärkide tuvastussüsteemiga ning automaatselt seadistab piirkiiruse vastavalt tuvastatud märgile.

Intelligentne distantsi jälgiv püsikiirushoidja

See funktsioon tuvastab, kui kõrvalrajal olev sõiduk reastub teie ette, ja kohandab teie Civicu sõidukiirust aegsasti. Samuti hoiab see eessõitva autoga ühtlast pikivahet, ilma et peaksite ise käsitsi kiirust muutma.

Aeglasel kiirusel eessõitja kiirust järgiv süsteem

See funktsioon hoiab valitud sõidukiirust ja pikivahet. Kui teie ees olev sõiduk peatub, aeglustab ja peatub ka teie Civic, ilma et peaksite piduripedaali vajutama. Sõidu jätkamiseks lihtsalt vajutage gaasipedaali.