Scroll

PRESSITEADE

 2018 CR-V

1. Tutvustus: maailmas enim müüdud linnamaasturi täiesti uus mudel

2. Elegantne ja sportlik välisilme tuttava silueti ning tipptasemel salongiga

3. Võimas bensiinimootor pakub ökonoomsust ja pingevaba juhitavust 

4. Seni kõige täiustatum CR-V šassii, mis pakub kaasahaaravat dünaamikat ja eeskujulikku sõidumugavust

5. Täiustatud tehnoloogia parandab CR-V reaalseid nelikveo sõiduomadusi ja maastikuvõimekust

6. Oma klassi tõhusaim ruumikasutus seni suurimas CR-V salongis

7. Tööstusharu parim põhivarustusse kuuluv ohutusvarustus Honda Sensing™

VAATA LÄHEMALT >> 

1. Tutvustus: maailmas enim müüdud linnamaasturi täiesti uus mudel  

  • Täiustatud mugavus, funktsionaalsus ja ühenduvus 
  • Rohkem ruumi ja esimest korda on saadaval seitsmekohaline mudel 
  • Bensiinimootor pakub oma klassi parimat kombinatsiooni jõudlusest ja ökonoomsusest

Alates esimese põlvkonna mudeli turule toomisest 1995. aastal on Honda CR-V edenenud maailma enim müüdud linnamaasturiks . Menuka kompaktmaasturi uusim täiustus on välja töötatud klientide ootuste ületamiseks tänu täiustatud ja ainulaadsetele omadustele. Uue CR-V varustusse kuulub nüüd arvukalt tipptasemel tehnoloogiat ja ülimat kõike hõlmavat kvaliteeti. 

CR-V välisilme on värske ja rafineeritud ning sellel on avaramad jõulised rattakoopad, teravamad kapoti ja tagumiste veerandpaneelide jooned ning Honda tootepere uusim „nägu“ koos iseloomuliku esitulede kujundusega.

Uus mudel viib salongi kvaliteedi, rafineerituse ja ruumikuse uuele tasemele – samuti pakutakse bensiinimootoriga nelikveolistele mudelitele esimest korda seitsme istmekoha võimalust. Võrdluses tippbrändide toodetega pakub uus CR-V paremat sõidukvaliteeti, tundlikumat rooli, paremat juhitavust ning müra, vibratsiooni ja jäikuse paremat haldamist. Igati täiustatud uus CR-V pakub senisest suuremat mugavust, funktsionaalsust ja ühenduvust.

Salongi muudavad märkimisväärselt ruumikamaks uue CR-V veidi suuremad välismõõtmed, pikem teljevahe ja laiem rööbe. Oma klassi tõhusaimat ruumikasutust rõhutavad külluslik ruumikus kõigi sõitjate jaoks ning laiem pakiruum koos sügavama laadimisalaga. Uus kaheastmeline pakiruumi põrand võimaldab luua lameda pinna suuremate esemete veoks ning elektriline käedvaba-tagaluuk teeb ligipääsu pakiruumile lihtsamaks.

Nutikad funktsioonid muudavad uue CR-V igapäevase kasutamise hõlpsamaks. Näiteks saab tagaluugi avanemise kõrgust reguleerida, et vältida kokkupuudet madalate lagedega. Salongi paindlikkust suurendab kolmefunktsiooniline keskkonsooli panipaik ning teise istmerea seljatugede ühe nupuga 60 : 40 jaotusega kokkuklappimise võimalus teeb laadimise kiiremaks ja lihtsamaks.

Alusraami konstruktsioon hõlmab Honda ainulaadset uue põlvkonna ACE™-i (Advanced Compatibility Engineering) kerestruktuuri, mis kasutab kokkupõrkeenergia ühtlasemaks jaotamiseks omavahel ühendatud konstruktsioonielementide võrgustikku. Peale selle kuulub kogu mudelivaliku põhivarustusse Honda Sensing™ oma klassi arvukaimate aktiivohutus- ja juhiabisüsteemidega, mis ühendavad juhi abistamiseks radari ja kaamera teabe.