HONDA MAAILM

TIPPTASE ÜLE KOGU MAAILMA

Meie uurimis- ja arendustegevuse meeskonnad on juba loomu poolest uudishimulikud ja uuendusmeelsed, neile meeldivad katsumused. Asjade vaatamine teistsuguse pilguga ja uute kontseptsioonide väljatöötamine võib sageli viia uue põlvkonna Hondade loomiseni üle kogu maailma.

 

Scroll

Üleilmsed ambitsioonid

„Tahtsin olla number 1 terves maailmas, mitte ainult Jaapanis” – Soichiro Honda

150 RIIKI, ÜKS HONDA

"Honda on praegu maailmas suuruselt neljas sõidukitootja. Müüme oma autosid 150 riigis üle kogu maailma. Sellised mudelid nagu Civic, Accord, CR-V ja HR-V on paljudes piirkondades enim müüdud sõidukid: Accord on Ameerikas enim müüdud auto olnud juba viimased neli aastakümmet, mis on tõeliselt tähelepanuväärne rekord."

ÜLEILMNE TOOTMINE

Ehitame autosid seal, kus asuvad meie kliendid.

Meie asutaja Soichiro Honda õpetas meile, et üks edukas üleilmne ettevõte on detsentraliseeritud. Ta andis meie piirkondadele võimaluse teha iseseisvaid otsuseid. Honda iga tootmisrajatis on leidlik ja ettevõtlik. Lõppude lõpuks on neil parim positsioon õigete otsuste tegemiseks.

Üleilmne kujutlus
Esimestest päevadest alates on meie eesmärk olnud ehitada autosid väljaspool Jaapanit. Olime esimene Jaapani ettevõte, kes hakkas autosid tootma Ameerikas. See oli riskantne ettevõtmine, kuid Soichiro meelekindlus aitas meil edu saavutada. Esialgses Marysville’i tehases on nüüdseks ehitatud 11 miljonit Hondat ja see arv üha suureneb.

 

Kõik Hondad on ehitatud uhkustundega, olenemata tehasest.

Ehitame Põhja-Ameerika klientidele mõeldud 10. põlvkonna Accordi meie hiigeltehases Ohios Marysville’is. Tehas avati 1982. aastal.

Praegu ehitame Hondasid USAs, Kanadas, Mehhikos, Brasiilias, Argentinas, Ühendkuningriigis, Türgis, Hiinas, Tais, Indias ja Vietnamis. 2017. aastal toodeti meie tehastes üle 5,1 miljoni sõiduki.

 

ÜLEILMNE UURIMIS- JA ARENDUS-TEGEVUS

Honda autod on mõeldud tervele maailmale.

Teeme kõigil kontinentidel uurimis- ja arendustööd, tagamaks, et Honda sõidukid toimivad hästi kõikjal maailmas. Meie suurimad uurimis- ja arendustegevuse hooned asuvad muidugi Jaapanis ning suuri projekte juhitakse meie peakontorist. Kuid me oleme samaväärselt uhked uurimis- ja arendustegevuse üle, mida tehakse meie teistes rajatistes üle kogu maailma.

Unistuste loojad
Honda uurimis- ja arenduskeskused asuvad Ameerika Ühendriikides, Hiinas, Indias, Indoneesias, Tais, Ühendkuningriigis, Saksamaal ja Itaalias. Usume, et autode uurimine ja arendamine peamistes piirkondades tagab meie klientide jaoks parimad võimalikud tulemused.

 

NSXi ehitavad käsitsi spetsiaalse koolituse läbinud tehnikud USAs.

Selle äsja kokku pandud NSXi iga poldi pingutusmoment on mõõdetud käsitsi.

KUIDAS HONDAL TEKKIS IDEE

Ameerikale meeldib Civicu luukpära väga.

Kui arvaksid, et Ameerika turul on ruumi ainult sedaanidele, siis eksiksid. USA on 5-ukselise Civicu suurim turg. See mudel toodi esimest korda ookeani taga turule 2016. aastal ja see on siiamaani edukas.

Üleilmne veetlus
See on näide sellest, kuidas me arendame oma mudeleid tõeliselt ülemaailmseteks sõidukiteks. Me toodame autosid maailma, mitte lihtsalt piirkondade jaoks. See teeb asja raskemaks, kuid jõupingutused on seda väärt.

 

Olenemata sellest, kus Hondasid ehitame, teeme seda alati ülima hoolega.

Ühendkuningriigis ehitatud 5-ukseline Honda Civic lahkub Ühendkuningriigist reisiks üle Atlandi ookeani USAsse.