Autoostja saab peretoetust

Oma klassi kõige suurema pakiruumiga − 624 liitrit ∙ Aktiivne linnapidurduse süsteem ∙ Otsekokkupõrke hoiatus ∙ Liiklusmärkide tuvastussüsteem ∙ Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus ∙ Ristuva liikluse hoiatus ∙ Pimeda ala informatsioon ∙ Tagurduskaamera ∙ Püsikiiruse hoidja ∙ Aktiivne kaugtulede süsteem ∙ Magic Seats ∙ Navigatsiooniseade ∙

0,99% intress Honda Liisingu lepingutele

∙ Honda Liisingu lepingutele sissemakse peretoetus 600 €

1 aasta liiklus- ja kaskokindlustus tasuta

Honda Liisingu aastase fikseerimata intressimäära 0,99% + 3 kuu EURIBOR puhul on 18 890 € (netohind) maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 211,39 € tingimusel, et sissemakse on 10%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 25%, läbisõidupiirang 20 000 km/aastas ja lepingutasu 200 €. Kasutusse võetav krediidisumma on 17 001,00 € ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 1,20% aastas. Krediidi saamiseks on vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 19 544,36 €, tagasimaksete arv on 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust. Finantsteenuse pakkuja on Nordea Finance Estonia AS. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Pakkumine kehtib, kuni kaupa jätkub. Ülal nimetatud varustus saadaval alates Sport Navi ADASi varustustasemest. Pildid on illustreeriva tähendusega.

Tähtsate otsuste puhul on hea, kui lähedased Sinu valikuid toetavad. Kui valid uut pereautot, siis Civic Tourer on parim – töökindel, praktiline, ruumikas. Paljudest lisadest tulenev sõidumugavus kindlustab Sulle kogu pere toetuse.

Kombineeritud kütusekulu: 3,8−6,6 l / 100 km; CO2: 99−155 g/km